Mei 2020
Dinsdag 26 mei
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 27 mei
08:00 – 09:30

Prominenten

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 28 mei
10:00 – 12:00

KNLTB Voorjaarscompetitie

Vrijdag 29 mei
18:00 – 23:00

KNLTB Voorjaarscompetitie

Zaterdag 30 mei

Inhaaldag KNLTB Voorjaarscompetitie

09:00 – 23:00

Open Jeugd Toernooi voorweekend

Zondag 31 mei

Eerste Pinksterdag

08:00 – 09:30

Zomer zonderlingen

09:00 – 23:00

Open Jeugd Toernooi voorweekend

Juni 2020
Maandag 1 juni

Tweede Pinksterdag

Inhaaldag KNLTB Voorjaarscompetitie

World Tour, tenniskids rood en oranje

09:00 – 23:00

Open Jeugd Toernooi

Dinsdag 2 juni
09:00 – 23:00

Open Jeugd Toernooi

09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 3 juni
08:00 – 09:30

Prominenten

09:00 – 23:00

Open Jeugd Toernooi

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 4 juni
09:00 – 23:00

Open Jeugd Toernooi

10:00 – 12:00

KNLTB Voorjaarscompetitie

Vrijdag 5 juni

Inhaaldag KNLTB Voorjaarscompetitie

09:00 – 23:00

Open Jeugd Toernooi

Zaterdag 6 juni
09:00 – 23:00

Open Jeugd Toernooi

Zondag 7 juni

World Tour, tenniskids rood en oranje

08:00 – 09:30

Zomer zonderlingen

09:00 – 23:00

Open Jeugd Toernooi

Dinsdag 9 juni
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 10 juni
08:00 – 09:30

Prominenten

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 11 juni

Inhaaldag KNLTB Voorjaarscompetitie

Kamp jong volwassenen (extern)

Vrijdag 12 juni

Kamp jong volwassenen (extern)

Zaterdag 13 juni

Kamp jong volwassenen (extern)

Zondag 14 juni

Kamp jong volwassenen (extern)

08:00 – 09:30

Zomer zonderlingen Slottoernooi

12:00 – 18:00

Familietoernooi

17:00 – 23:00

Competitie afsluiting en huldiging kampioenen

Dinsdag 16 juni
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 17 juni
08:00 – 09:30

Prominenten

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

20:00 – 22:00

Toss

Dinsdag 23 juni
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 24 juni
08:00 – 09:30

Prominenten

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

20:00 – 22:00

Toss

Vrijdag 26 juni
09:00 – 17:00

Senior 50+ Dubbel dag toernooi

Zaterdag 27 juni
09:00 – 18:00

Opentoernooi voorweekend

Zondag 28 juni
09:00 – 18:00

Opentoernooi voorweekend

Maandag 29 juni
16:30 – 23:00

Opentoernooi

Dinsdag 30 juni
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

16:30 – 23:00

Opentoernooi

Juli 2020
Woensdag 1 juli
08:00 – 09:30

Prominenten

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

16:30 – 23:00

Opentoernooi

Donderdag 2 juli
16:30 – 23:00

Opentoernooi

Vrijdag 3 juli
16:30 – 23:00

Opentoernooi

Zaterdag 4 juli
09:00 – 22:00

Opentoernooi

Zondag 5 juli
09:00 – 22:00

Opentoernooi

Dinsdag 7 juli
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 8 juli
08:00 – 09:30

Prominenten

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

20:00 – 22:00

Toss

Dinsdag 14 juli
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 15 juli
08:00 – 09:30

Prominenten

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

20:00 – 22:00

Toss

Zondag 19 juli

Zomerkamp (extern)

Maandag 20 juli

Zomerkamp (extern)

09:00 – 16:00

Zomerkamp

Dinsdag 21 juli

Zomerkamp (extern)

09:00 – 16:00

Zomerkamp

09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 22 juli

Zomerkamp (extern)

08:00 – 09:30

Prominenten

09:00 – 16:00

Zomerkamp

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 23 juli

Zomerkamp (extern)

Vrijdag 24 juli

Zomerkamp (extern)

Zaterdag 25 juli

Zomerkamp (extern)

Dinsdag 28 juli
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 29 juli
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Augustus 2020
Dinsdag 4 augustus
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 5 augustus
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Dinsdag 11 augustus
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 12 augustus
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Dinsdag 18 augustus
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 19 augustus
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Zondag 23 augustus

Parktoernooi

10:30 – 13:30

Clinic Jeugd

Maandag 24 augustus

Parktoernooi

Jeugd Club Kampioenschappen

Dinsdag 25 augustus

Parktoernooi

Jeugd Club Kampioenschappen

Woensdag 26 augustus

Parktoernooi

Jeugd Club Kampioenschappen

08:00 – 09:30

Prominenten

Donderdag 27 augustus

Parktoernooi

Jeugd Club Kampioenschappen

Vrijdag 28 augustus

Parktoernooi

Jeugd Club Kampioenschappen

Zaterdag 29 augustus

Parktoernooi

Jeugd Club Kampioenschappen

Zondag 30 augustus

Parktoernooi

Maandag 31 augustus

Parktoernooi

September 2020
Dinsdag 1 september

Parktoernooi

Woensdag 2 september

Parktoernooi

08:00 – 09:30

Prominenten

Donderdag 3 september

Parktoernooi

Vrijdag 4 september

Parktoernooi

Zaterdag 5 september

Parktoernooi

Zondag 6 september

Parktoernooi

World Tour, tenniskids rood en oranje

Dinsdag 8 september
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 9 september
08:00 – 09:30

Prominenten

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 10 september
10:00 – 12:00

KNLTB Najaarscompetitie

Vrijdag 11 september
18:00 – 23:00

KNLTB Najaarscompetitie

Zaterdag 12 september

KNLTB Najaarscompetitie

Zondag 13 september

World Tour, tenniskids rood en oranje

KNLTB Najaarscompetitie

Dinsdag 15 september
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 16 september
08:00 – 09:30

Prominenten

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 17 september
10:00 – 12:00

KNLTB Najaarscompetitie

Vrijdag 18 september
18:00 – 23:00

KNLTB Najaarscompetitie

Zaterdag 19 september

KNLTB Najaarscompetitie

Zondag 20 september

World Tour, tenniskids rood en oranje

KNLTB Najaarscompetitie

Dinsdag 22 september
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 23 september
08:00 – 09:30

Prominenten

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 24 september
10:00 – 12:00

KNLTB Najaarscompetitie

Vrijdag 25 september
18:00 – 23:00

KNLTB Najaarscompetitie

Zaterdag 26 september

KNLTB Najaarscompetitie

Zondag 27 september

World Tour, tenniskids rood en oranje

KNLTB Najaarscompetitie

Dinsdag 29 september
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 30 september
08:00 – 09:30

Prominenten

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

20:00 – 22:00

Toss

Oktober 2020
Donderdag 1 oktober
10:00 – 12:00

KNLTB Najaarscompetitie

Vrijdag 2 oktober
18:00 – 23:00

KNLTB Najaarscompetitie

Zaterdag 3 oktober

KNLTB Najaarscompetitie

Zondag 4 oktober

World Tour, tenniskids rood en oranje

KNLTB Najaarscompetitie

Dinsdag 6 oktober
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 7 oktober
08:00 – 09:30

Prominenten

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 8 oktober
10:00 – 12:00

KNLTB Najaarscompetitie

Vrijdag 9 oktober
18:00 – 23:00

KNLTB Najaarscompetitie

Zaterdag 10 oktober

KNLTB Najaarscompetitie

Zondag 11 oktober

KNLTB Najaarscompetitie

Dinsdag 13 oktober
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 14 oktober
08:00 – 09:30

Prominenten

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 15 oktober
10:00 – 12:00

KNLTB Najaarscompetitie

Vrijdag 16 oktober
18:00 – 23:00

KNLTB Najaarscompetitie

Zaterdag 17 oktober

KNLTB Najaarscompetitie

Zondag 18 oktober

KNLTB Najaarscompetitie

Maandag 19 oktober
09:00 – 19:00

Halloween-selectie kamp

Dinsdag 20 oktober
09:00 – 19:00

Halloween-selectie kamp

09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 21 oktober
08:00 – 09:30

Prominenten

09:00 – 19:00

Halloween-selectie kamp

09:30 – 11:00

Dames Dubbel Switch

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 22 oktober
10:00 – 12:00

KNLTB Najaarscompetitie

Vrijdag 23 oktober
18:00 – 23:00

KNLTB Najaarscompetitie

Zaterdag 24 oktober

KNLTB Najaarscompetitie

Zondag 25 oktober

KNLTB Najaarscompetitie

Dinsdag 27 oktober
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 28 oktober
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

November 2020
Zondag 1 november
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 3 november
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 4 november
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Vrijdag 6 november
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 8 november
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

10:30 – 16:00

One2Tennis competitie training jeugd

Dinsdag 10 november
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 11 november
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Vrijdag 13 november
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 15 november
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

15:00 – 17:00

Competitie afsluiting en huldiging kampioenen

Dinsdag 17 november
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 18 november
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Vrijdag 20 november
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 22 november
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 24 november
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 25 november
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Vrijdag 27 november
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 29 november
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

December 2020
Dinsdag 1 december
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 2 december
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Vrijdag 4 december
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zaterdag 5 december

Sinterklaas

Zondag 6 december
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

10:20 – 16:00

One2Tennis competitie training jeugd

Dinsdag 8 december
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 9 december
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Vrijdag 11 december
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 13 december
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 15 december
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 16 december
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Vrijdag 18 december
16:00 – 19:00

Oliebollentoernooi

20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 20 december
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 22 december
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 23 december
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Vrijdag 25 december

1ste Kerstdag

Zaterdag 26 december

2de Kerstdag

Dinsdag 29 december
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 30 december
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 31 december

Oudjaarsdag

Bridge

Januari 2021
Vrijdag 1 januari
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 3 januari
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 5 januari
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 6 januari
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 7 januari

Bridge

Vrijdag 8 januari
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 10 januari
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 12 januari
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 13 januari
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 14 januari

Bridge

Vrijdag 15 januari
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 17 januari
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 19 januari
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 20 januari
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 21 januari

Bridge

Vrijdag 22 januari
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 24 januari
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 26 januari
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 27 januari
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 28 januari

Bridge

Vrijdag 29 januari
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 31 januari
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Februari 2021
Dinsdag 2 februari
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 3 februari
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 4 februari

Bridge

Vrijdag 5 februari
17:00 – 20:00

Apres ski toernooi

20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 7 februari
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 9 februari
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 10 februari
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 11 februari

Bridge

Vrijdag 12 februari
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 14 februari
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 16 februari
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 17 februari
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 18 februari

Bridge

Vrijdag 19 februari
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 21 februari
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 23 februari
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 24 februari
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 25 februari

Bridge

Vrijdag 26 februari
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 28 februari
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Maart 2021
Dinsdag 2 maart
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 3 maart
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 4 maart

Bridge

Vrijdag 5 maart
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 7 maart
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 9 maart
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 10 maart
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 11 maart

Bridge

Vrijdag 12 maart
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zondag 14 maart
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 16 maart
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 17 maart
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

20:00 – 22:00

Kennismaking nieuwe leden

Donderdag 18 maart

Bridge

Vrijdag 19 maart

Weekend dubbel toernooi (KNLTB)

20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zaterdag 20 maart

Weekend dubbel toernooi (KNLTB)

Zondag 21 maart

Weekend dubbel toernooi (KNLTB)

09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 23 maart
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

20:00 – 22:00

Algemene Leden Vergadering

Woensdag 24 maart
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

Donderdag 25 maart

Bridge

Vrijdag 26 maart
20:00 – 22:00

Vrijdagavondwintercompetitie

Zaterdag 27 maart

G-tennis event

Zondag 28 maart
09:00 – 10:30

Winter Zonderlingen

Dinsdag 30 maart
09:30 – 11:00

Dinsdagochtend toss

Woensdag 31 maart
08:00 – 09:30

Prominenten

20:00 – 22:00

Toss

April 2021
Dinsdag 27 april

Koningsdag

Mei 2021
Dinsdag 4 mei

Dodenherdenking

Park na 18.00 gesloten.

Woensdag 5 mei

Bevrijdingsdag

December 2021
Zaterdag 25 december

1ste Kerstdag

Zondag 26 december

2de Kerstdag

April 2022
Woensdag 27 april

Koningsdag

Mei 2022
Woensdag 4 mei

Dodenherdenking

Park na 18.00 gesloten.

Donderdag 5 mei

Bevrijdingsdag

December 2022
Zondag 25 december

1ste Kerstdag

Maandag 26 december

2de Kerstdag

April 2023
Donderdag 27 april

Koningsdag

Mei 2023
Donderdag 4 mei

Dodenherdenking

Park na 18.00 gesloten.

Vrijdag 5 mei

Bevrijdingsdag

December 2023
Maandag 25 december

1ste Kerstdag

Dinsdag 26 december

2de Kerstdag

April 2024
Zaterdag 27 april

Koningsdag

Mei 2024
Zaterdag 4 mei

Dodenherdenking

Park na 18.00 gesloten.

Zondag 5 mei

Bevrijdingsdag

December 2024
Woensdag 25 december

1ste Kerstdag

Donderdag 26 december

2de Kerstdag

April 2025
Zondag 27 april

Koningsdag

Mei 2025
Zondag 4 mei

Dodenherdenking

Park na 18.00 gesloten.

Maandag 5 mei

Bevrijdingsdag

December 2025
Donderdag 25 december

1ste Kerstdag

Vrijdag 26 december

2de Kerstdag