Oktober 2022
Dinsdag 4 oktober
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 5 oktober
09:30 – 11:30

Dames Dubbel Switch

20:00 – 23:00

Toss

Donderdag 6 oktober
10:00 – 14:00

Najaarscompetitie

20:00 – 23:00

Bridge

Vrijdag 7 oktober
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 8 oktober

Najaarscompetitie

Zondag 9 oktober

Najaarscompetitie (Jeugd groen, Jeugd geel, Senioren)

09:00 – 12:00

Tenniskids Rood/Oranje

Dinsdag 11 oktober
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 12 oktober
09:30 – 11:30

Dames Dubbel Switch

20:00 – 23:00

Toss

Donderdag 13 oktober
10:00 – 14:00

Najaarscompetitie

20:00 – 23:00

Bridge

Vrijdag 14 oktober
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 15 oktober

Najaarscompetitie

Zondag 16 oktober

Najaarscompetitie (Jeugd geel, Senioren)

Dinsdag 18 oktober
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 19 oktober
20:00 – 23:00

Toss

Donderdag 20 oktober
20:00 – 23:00

Bridge

Vrijdag 21 oktober
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

Maandag 24 oktober
09:00 – 17:00

Tenniskamp

t/m 26-10-2022
Dinsdag 25 oktober
09:00 – 17:00

Tenniskamp

t/m 26-10-2022
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 26 oktober
09:00 – 17:00

Tenniskamp

20:00 – 23:00

Toss

Donderdag 27 oktober
20:00 – 23:00

Bridge

Vrijdag 28 oktober
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

November 2022
Dinsdag 1 november
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 2 november
20:00 – 23:00

Toss

Donderdag 3 november
20:00 – 23:00

Bridge

Vrijdag 4 november
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 6 november

Winterevent afsluiting najaarscompetitie

09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 8 november
09:30 – 11:00

Toss

20:00 – 21:00

ALV statutenwijziging

Woensdag 9 november
20:00 – 23:00

Toss

Donderdag 10 november
20:00 – 23:00

Bridge

Vrijdag 11 november
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zaterdag 12 november

Vrijwilligersdag

Zondag 13 november
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 15 november
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 16 november
20:00 – 23:00

Toss

Donderdag 17 november
20:00 – 23:00

Bridge

Vrijdag 18 november
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 20 november
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 22 november
09:30 – 11:00

Toss

20:00 – 21:00

ALV statutenwijziging (2de datum)

Woensdag 23 november
20:00 – 23:00

Toss

Donderdag 24 november
20:00 – 23:00

Bridge

Vrijdag 25 november
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 27 november
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 29 november
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 30 november
20:00 – 23:00

Toss

December 2022
Donderdag 1 december
20:00 – 23:00

Bridge

Vrijdag 2 december
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 4 december
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 6 december
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 7 december
20:00 – 23:00

Toss

Donderdag 8 december
20:00 – 23:00

Bridge

Vrijdag 9 december
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zaterdag 10 december
15:00 – 18:00

Nieuwe ledenmiddag

Zondag 11 december
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 13 december
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 14 december
20:00 – 23:00

Toss

Donderdag 15 december
20:00 – 23:00

Bridge

Vrijdag 16 december
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

16:00 – 19:00

Oliebollentoernooi

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 18 december
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 20 december
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 21 december
20:00 – 23:00

Toss

Donderdag 22 december
20:00 – 23:00

Bridge

Vrijdag 23 december
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 25 december

1ste Kerstdag

Maandag 26 december

2de Kerstdag

Dinsdag 27 december
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 28 december
20:00 – 23:00

Toss

Donderdag 29 december
20:00 – 23:00

Bridge

Vrijdag 30 december
20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Januari 2023
Dinsdag 3 januari
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 4 januari
20:00 – 23:00

Toss

Donderdag 5 januari
20:00 – 23:00

Bridge

Vrijdag 6 januari
20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 8 januari
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 10 januari
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 11 januari
20:00 – 23:00

Toss

Vrijdag 13 januari
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 15 januari

Nieuwjaarsborrel

09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 17 januari
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 18 januari
20:00 – 23:00

Toss

Vrijdag 20 januari
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 22 januari
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 24 januari
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 25 januari
20:00 – 23:00

Toss

Vrijdag 27 januari
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 29 januari
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 31 januari
09:30 – 11:00

Toss

Februari 2023
Woensdag 1 februari
20:00 – 23:00

Toss

Vrijdag 3 februari
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 5 februari
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 7 februari
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 8 februari
20:00 – 23:00

Toss

Vrijdag 10 februari
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zaterdag 11 februari
16:00 – 23:00

Vrijwilligersdag

Zondag 12 februari
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 14 februari
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 15 februari
20:00 – 23:00

Toss

Vrijdag 17 februari
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

15:30 – 19:00

Apres ski event

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 19 februari
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 21 februari
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 22 februari
20:00 – 23:00

Toss

Vrijdag 24 februari
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 26 februari
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 28 februari
09:30 – 11:00

Toss

Maart 2023
Woensdag 1 maart
20:00 – 23:00

Toss

Vrijdag 3 maart
20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 5 maart
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 7 maart
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 8 maart
20:00 – 23:00

Toss

Vrijdag 10 maart
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zondag 12 maart
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen

Dinsdag 14 maart
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 15 maart
20:00 – 23:00

Toss

Vrijdag 17 maart

Weekend toernooi (KNLTB)

t/m 19-03-2023
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

Zaterdag 18 maart

Weekend toernooi (KNLTB)

t/m 19-03-2023
Zondag 19 maart

Weekend toernooi (KNLTB)

Dinsdag 21 maart
09:30 – 11:00

Toss

20:00 – 23:00

Algemene Leden Vergadering (ALV)

Woensdag 22 maart
20:00 – 23:00

Toss

Vrijdag 24 maart
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie

Zaterdag 25 maart
13:00 – 17:00

G-Tennis Event

Zondag 26 maart
09:00 – 10:30

Winterzonderlingen Slotdag

13:30 – 17:00

Openingstoernooi

Dinsdag 28 maart
09:30 – 11:00

Toss

Woensdag 29 maart
20:00 – 23:00

Toss

Vrijdag 31 maart
13:30 – 15:00

Tennis met dementie

20:00 – 22:00

Vrijdagavond wintercompetitie Slotdag

April 2023
Donderdag 27 april

Koningsdag

Mei 2023
Donderdag 4 mei

Dodenherdenking

Park na 18.00 gesloten.

Vrijdag 5 mei

Bevrijdingsdag

December 2023
Maandag 25 december

1ste Kerstdag

Dinsdag 26 december

2de Kerstdag

April 2024
Zaterdag 27 april

Koningsdag

Mei 2024
Zaterdag 4 mei

Dodenherdenking

Park na 18.00 gesloten.

Zondag 5 mei

Bevrijdingsdag

December 2024
Woensdag 25 december

1ste Kerstdag

Donderdag 26 december

2de Kerstdag

April 2025
Zondag 27 april

Koningsdag

Mei 2025
Zondag 4 mei

Dodenherdenking

Park na 18.00 gesloten.

Maandag 5 mei

Bevrijdingsdag

December 2025
Donderdag 25 december

1ste Kerstdag

Vrijdag 26 december

2de Kerstdag