Hall of Fame

 

Hier volgt de lijst met clubkampioenen. Zoals je kunt zien is deze (nog) niet compleet. Aanvullingen kun je mailen naar griffensteyn@griffensteyn.nl.

Jaar Heren Dames Jongens Meisjes
2020 Bart Schuilenburg Anaya Brons Rens Maes Anaya Brons
2019 Bart Schuilenburg Nelsy Salden-Rebbens Rens Maes Anaya Brons
2018 Bart Schuilenburg Nelsy Salden-Rebbens Rens Maes Anaya Brons
2017 Tim Rottier Marleen Jager Marco Knopper Anaya Brons
2016 Erwin Gelens Annette Kieser Marco Knopper Nina de Kort
2015 Koen Schuilenburg Annette Kieser Marco Knopper Isabelle Zwetsloot
2014 Chris ter Steege Charlotte Verdegaal Marco Knopper Charlotte Verdegaal
2013 Rick Oostveen Caroline Verweij Max Brouwer Charlotte Verdegaal
2012 Etienne Hartevelt Yentl Methorst Felix Leufkens Julie de Kort
2011 Rick Oostveen Stephanie Oostveen Kelvin Kaarsgaren Manon v. Eijkelenburg
2010 Rick Oostveen Yentl Methorst Max Joosten Manon v. Eijkelenburg
2009 Sebastiaan Bonapart Linde Berg Rick Oostveen Yentl Methorst
2008 Timion Meijs Ingrid Knopper-Jansen Koen Schuilenburg Linde Berg
2007 Timion Meijs Kirsten Maes Fabian Meijs Rosalie Ockhuijsen
2006 Timion Meijs Kirsten Maes Benjamin Woesthoff Kirsten Maes
2005 Francesco Jetten Annette Kieser Robert Kuijt Kirsten Maes
2004 Francesco Jetten Annette Kieser Robert Kuijt Milou Spaargaren
2003 Edwin Murre Nicolette Woesthoff Erwin Gelens Liliana Brenninkmeijer
2002 Maarten van de Kamp Caroline van der Peijl Bas Zaunbrecher LIliana Brenninkmeijer
2001 Carlo Hadderingh Caroline van der Peijl Bas Zaunbrecher Liliana Brenninkmeijer
2000 Carlo Hadderingh Caroline van der Peijl Arnout Mijs Suzanne Helming
1999 Pieter Weber Marleen Jager Niels van Tongeren Caroline v.d. Peijl
1998 Joris Botman Marleen Jager Thierry van Ellen Caroline v.d. Peijl
1997 Francesco Jetten Nicolette Woesthoff Erik Vernooy Caroline v.d. Peijl
1996 Stefan Tewes Ingrid Meier Henno Mijs Marleen Jager
1995 Serge v.d. Berg Ingrid Meier Ewoud v.d. Berg Marleen Jager
1994 Gerard Zandbergen Ingrid Meier Pieter Weber Ingrid Meier
1993 Gerard Zandbergen Karin Spelt Serge v.d. Berg Nienke Margadant
1992 Gerard Zandbergen Karin Spelt Freek Vermeulen Marouschka Vernooy
1991 Gerard Zandbergen Karin Spelt Daan van Buuren Marjolijn Kroon
1990 Guido Leurink Loes Bressers Robert-Jan Mora Marouschka Vernooy
1989 Gerard Zandbergen Loes Bressers Robert-Jan Mora Barbara Pluim
1988 Maurits Barendrecht Yvonne Apotheker Maurits Barendrecht Nicolette Kraaijmaat
1987 Guido Leurink Yvonne Apotheker Guido Leurink Nicoline Becker
1986 Bob van der Kwast Tessa van Gemert Thijs v.d. Moer Tessa van Gemert
1985 John Trechsel Ingrid Jansen Guido Leurink Tessa van Gemert
1984 Arjen Onland Ingrid Jansen Guido Leurink Tessa vanGemert
1983 John Trechsel Pauline Bevers Hubert v.d. Moer Sigrid Stoffers
1982 John Trechsel Pauline Bevers Frank-Jan Koppenol Sigrid Stoffer
1981 Bob van der Kwast Pauline Bevers Sander Ruyg Heleen v. Bloemendaal
1980 Bob van der Kwast Pauline Bevers   Ingrid Jansen
1979 Arjen Onland Pauline Bevers   Yvonne Temminck
1978 Bob van der Kwast Pauline Bevers   Caroline Jansen
1977 Bob van der Kwast Pauline Bevers   Ellen Ten Haaf
1976 Bob van der Kwast Marjolein de Jong   Monique Hey
1975 Bob van der Kwast Vera Dufay   Monique Hey
1974 Bob van der Kwast Marjan de Jong   Linda Doedens
1973 Bob van der Kwast E. Stassen   Désirée Henkes
1972 Bob van der Kwast Els Engelenburg   Engelien Radius
1971 Werner Holländer Carla van Zutphen   Ditte Bosselaar
1970 Bob van der Kwast Els Engelenburg Jan Joost Visser Willemien van Rhijn
1969 Bob van der Kwast Christine Radius Jan Joost Visser Ida v.d. Zee
1968 Bob van der Kwast Peggy Teunisse Jan Joost Visser  
1967 Werner Holländer Els Engelenburg Brian Teunisse  
1966 John van Zelst Ria Vermue Brian Teunisse  
1965 Jan van der Grijp Christine Radius Dick Klootwijk  
1964 Werner Holländer Christine Radius John van Zelst  
1963 Werner Holländer   John van Zelst  
1962 Addie Oechies   Leo Cohn  
1961 Werner Holländer   Leo Cohn  
1960 Werner Holländer Willy van der Biezen Hans Voermans  
1959 Werner Holländer Willy van der Biezen Gerard Engelberts  
1958 Addie Oechies Willy van der Biezen Werner Holländer  
1957 Fred Dutrieux   Werner Holländer Willy van der Biezen
1956 Henk v.d. Heuvel   Werner Holländer Willy van der Biezen
1955 Fred Dutrieux   Addie Oechies Willy van der Biezen
1954 Beb Mica Jeanne Mica-Viola Addie Oechies  
1953 Beb Mica Jeanne Mica-Viola Henk v.d. Heuvel  
1952 Beb Mica Jeanne Mica-Viola Joop Oechies  
1951 Bert Keereweer Ch. van Calker Bonne Ten Kate  
Historie Overzicht